HAKKIMIZDA


ATOMTEK NÜKLEER ENERJİ A.Ş. sürekli gelişen ve değişen ülkemizde, nükleer enerji, endüstriyel ve nükleer tıp alanlarında faaliyet gösteren yegâne şirkettir. Atomtek Nükleer Enerji A.Ş; radyasyon güvenliği, halk sağlığı ve çevre konularını her zaman ön planda tutarak nükleer atık yönetimi, radyasyon korunması ve nükleer mevzuat konularında profesyonel danışmanlık, nükleer güvenlik ve denetim ile nükleer tıp konuları üzerine 2007 yılından bu yana hizmet vermektedir. Faaliyetlerimiz; yasal mevzuat şartlarına uygun olarak Türkiye Atom Enerjisi Kurumu (TAEK) denetiminde yürütülmektedir.

 

Konusunda Türkiye’nin tek ve öncü firmalarından biri olan ATOMTEK NÜKLEER ENERJİ A.Ş, tecrübeli, dinamik ve konusunda uzman kadrosu ile kısa zamanda yurtiçi ve yurtdışında birçok projeyi başarı ile tamamlamış olup halen yurtiçi ve uluslararası düzeyde konusunda öncü firmalarla projelerini sürdürmektedir. Ürün ve hizmet yelpazesini sürekli geliştirerek müşteri odaklı çözümlerinde her geçen gün kendini geliştirmekte ve büyümeye devam etmektedir.

 

Ülkemizde de kullanımı her geçen gün yaygınlaşan nükleer tıp, nükleer kardiyoloji, cerrahi, radyoloji, radyoterapi, ulusal güvenlik, analitik laboratuvar ekipmanları makine ve teçhizatlarında geniş ürün yelpazemiz ve Türkiye’nin her noktasındaki teknik servis ağımızla çizgimizin ötesinde hizmet sunmaya devam etmekteyiz.